O nas - SPnr5JG

Szkoła Podstawowa nr 5
w Jeleniej Górze
ul. Lotnictwa 1
58 - 500 Jelenia Góra
Szkoła Podstawowa nr 5
w Jeleniej Górze
Przejdź do treści

O nas

O szkole
MAŁA SZKOŁA - WIELKI ATUT !

Nasza szkoła znajduje się w cichej i spokojnej okolicy z dala od ulicznego zgiełku, z widokiem na góry, w otoczeniu przyrody. Uczniowie, gdy pogoda pozwala, przerwy spędzają  na świeżym powietrzu, na boiskach ze sztuczną i naturalną trawą oraz placu zabaw. Na przylegającym do szkoły terenie zielonym organizujemy ogniska i imprezy sportowo-rekreacyjne.
Odbywają się u nas festyny rodzinne z mnóstwem atrakcji. Organizujemy kiermasze okolicznościowe, obchodzimy święta państwowe i tradycyjne, a także organizujemy wiele imprez i konkursów. Rodzice chętnie angażują się w życie szkoły.


Nasze sale lekcyjne są dobrze wyposażone a dzięki udziałowi w wielu projaktach baza dydaktyczna poszerza się cały czas o nowe pomoce oraz sprzęt sportowy i multimedialny. W naszej szkole stawiamy na bezpieczeństwo oraz rodzinną atmosferę. Wszyscy się tu dobrze znamy. Tutaj każdy jest mile widziany i akceptowany.  
W szkole działa świetlica szkolna od godziny 7:00 do 16:30. Jest możliwość wykupienia obiadów. Posiadamy salę gimnastyczną, bibliotekę, salę integracji sensorycznej, gabinet logopedy. Oferujemy wiele zajęć pozalekcyjnych m in. kuchcikowo, zajęcia sportowe, zajęcia plastyczne, zajęcia z autoprezentacji, zajęcia z elementami Treningu Umiejetności społecznych, kółka zainteresowań: językowe, przyrodnicze.
Szkoła Podstawowa nr 5
sekretariat@spnr5jg.pl
w Jeleniej Górze
Wróć do spisu treści